izdemir.com.tr Ödülle Taçlandı

izdemir.com.tr Ödülle Taçlandı

Merkezi ABD’de olan 21 yıldır en iyi web sitesi tasarımlarının yarıştığı Horizon Interacitve Awards’da “Corparate &B2B” kategorisinde ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı mutluyuz.

Kurumsal bilinilirliğimizi pekiştirici ve kurumsal imajımızı yenileyici çalışmalarımız kapsamında yenilediğimiz web sitemiz izdemir.com.tr projesi ile ABD, Kanada, İngiltere, Çin, İspanya dahil Türkiye’nin de içinde bulunduğu 17 ülkeden 1000’in üzerinde projenin katıldığı Horizon Interactive Awards ödüllerine katıldık.


Sektörde 21 yıldır prestij olarak kabul gören Horizon Interacitve Awards’da “Corparate &B2B” ( İletişim& Business to Business) dalında ödül izdemir.com.tr’ nin oldu.


Köklü bir kurumsal kültürü temsil etme ve sürdürme hedefi ile start verdiğimiz kurumsal yapılanma yolculuğumuzda böyle bir ödül ile taçlandırılmak bizler için çok değerli.


İzmir Demir Çelik olarak bu ödülü , kurumumuzun temsil ettiği değerler doğrultusunda yaptığımız çalışmaların bir yansıması olarak görüyoruz. Kurumsal yapılanma yolculuğumuzda ödülümüz bizleri daha da motive edecek.


Katkı koyan tüm çalışanlarımız ve çözüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.


Haberin tamamını görüntülemek için tıklayınız.